aCSMS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-11-05 00:03:51

Shantal

Administrator

Punktów :   

schemat

Proszę aby każdy kto zwraca się z pomocą do sojuszu o deffa pisał wiadomości w następujący sposób:

- Kto atakuje
- o której godzinę jest atak.....
- i bardzo ważne jaki jest spichlerz i jak stoicie ze zbożem (to ważne )

Dziękuję za uwagę

Offline

 

#2 2007-11-05 20:16:04

King Leonidas

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: schemat

Uszanowanko, będę miał na uwadze. Puki co mnie nie leją

Offline

 

#3 2007-11-05 22:21:37

petro

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: schemat

Nie chcę spamować - ale ... muszę Wszystkim podziękować za zorganizowanego Defa i wsparcie surowcami ... czekamy do 7 rano
duże podziękowania dla - shantal - i to nie jest podlizywanie - serio jestem pod wrazeniem tej niewiasty - że tak świetnie radzi sobie z gra jakby nie było strategiczną i w dodatku jako "szefowa" !!! szacuneczek !!!

Offline

 

#4 2007-11-05 23:00:42

Shantal

Administrator

Punktów :   

Re: schemat

Małe sprostowanie ja nie jestem szefem .... niekwestionowanym szefem jest Alucard
Miło mi czytać takie słowa jednak nie mylicie pomocnika od głowy sojuszu



pozdrawiam gorąco

Offline

 

#5 2007-11-05 23:42:54

Alucard

Administrator

Punktów :   

Re: schemat

Ech Shantal za skromnie za skromnie... masz przecierz wszystkie uprawnienia i z twoim zdaniem sie bede liczyl jesli chodzi o sprawy zwiazane z akademia gdzy tchnelas nowe zycie w akademie i nowe checi we mnie ale dziekuje za pamiec.

Ps. prsze nie offtopowac, ten dzial mialbyc do czego innego.

Offline

 

#6 2007-11-17 23:42:14

darius8

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: schemat

a co ja mam powiedziec dzien w dzien jestem atakowany przez roka 2007 i nikt nie chce mie pomoc jak ja czytalem w sojuszu ataki to wiedzialem komu podzucic defa a teraz ja jestem w potrzebie ale jek nikt mi nie chce podeslac go choc troche to moze trzeba zastanowic sie nad skasowaniem konta <mysli> nie to nie ja walka ma byc do samgo konca bez wzgledu na to czy przeciwnik jest silniejszy czy nie trzeba grac dalej choc chyba gosc uwaza mnie za garme ale taktyle trzeba obrac

Offline

 

#7 2007-11-18 01:08:57

akaro

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: schemat

Dariuszu!, Brydgej nie wiedząc jak Ci pomóc atakował tym co miał napastnika - Ty zaś nie wysyałałes żadnych wiadomosci i nie organizowałeś deffa - uwierz mi, że odzew byłby na pewno. My nie możemy sie domyslać co się dzieje i jak mamy reagować. z sufitu też nie możemy brać info - jaki masz spichlerz, ile zboza i czy bedziesz pilnował ewentualnego deffa...

Offline

 

#8 2007-11-18 12:31:26

darius8

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: schemat

wiem ze ze jest w pewnym stopniu moja wina ze nie prosilem o pomoc nikogo ale z poczatku liczylem ze dam sobie rade z obrona ale coz przeliczylem sie za bardzo i teraz nie mam ani spichlerzy i gosc po woli atakuje pozostalem moje budynki ale nie poddam sie do konca bede sie staral wszytko budowac dalej jedyne co chcialbym wiedziec to kto ma najblizej do mnie zeby w razie ataku przeslac mu surowce aby on nie skorzystal na grabierzy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskieforumyt2game.pun.pl www.vsdhl.pun.pl www.wolnelubanie.pun.pl www.mat-inf.pun.pl www.smoki-gra.pun.pl